Фільтр
Очистити
Фільтр по ціні:
Виробники:

Tech-Controlles

Tech-Controlles

Контролери для насосів фірми TECH-CONTROLLES

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Контролер для насоса  ST 20
Контролер для насоса ST 20 Tech controllers призначений для управління циркуляційним насосом системи центрального опалення. Встановлюємо задану температуру за допомогою потенціометра. Завдання регулятора полягає в тому, щоб: включити насос, якщо температура досягне встановленого значенн..
825грн
Контролер для насоса  ST 21 CWU
Контролер для насоса  ST 21 CWU Tech controllers  призначений для управління циркуляційним насосом системи центрального опалення. Встановлюємо задану температуру за допомогою потенціометра. Завдання регулятора полягає в тому, щоб: включити насос, якщо температура досягне ..
1 360грн
Контролер для насоса  ST 21 плюс функції термостата
Контролер для насоса ST 21Tech controllers призначений для управління циркуляційним насосом системи центрального опалення. Встановлюємо задану температуру за допомогою потенціометра. Завдання регулятора полягає в тому, щоб: включити насос, якщо температура досягне встановленого значення і ви..
1 150грн
Контролер для насоса +антистоп ST 19
Контролер для насоса +антистоп ST 19 Tech controllers  призначений для управління циркуляційним насосом системи центрального опалення. Встановлюємо задану температуру за допомогою потенціометра. Завдання регулятора полягає в тому, щоб: включити насос, якщо температура досягне встан..
865грн
Контролер для насоса бойлера плюс сухий контакт
Контролер для насоса бойлера плюс сухий контакт Tech controllers  призначений для управління циркуляційним насосом системи центрального опалення. Встановлюємо задану температуру за допомогою потенціометра. Завдання регулятора полягає в тому, щоб: включити насос, якщо температура досягне..
1 360грн
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
Santex © 2019