Фільтр
Очистити
Фільтр по ціні:
Виробники:

Tech-Controlles

Tech-Controlles

Серцем будь-якої системи водяного опалення на основі сонячних колекторів є контролер. Він відповідає за управління роботою насоса, контроль за роботою сонячних панелей-забезпечуючи, щоб пристрій активувався в потрібні моменти, захищаючи колектор від перегріву або замерзання. Простий контролер для сонячного колектора обладнаний датчиками температури (на колекторі і в бойлері), порівнюючи температури з обох датчиків, він вирішує включення або вимикання пристрою.

Компанія TECH виробляє як прості контролери для індивідуальних сонячних систем, так і контролери для розширених сонячних систем (до 16 одиниць) разом з додатковим нагрівальним пристроєм. Такі рішення дозволяють одночасно доглядати за всіма елементами системи та всіма колекторами. Драйвери сонячних колекторів обладнані зручною світлодіодною панеллю або сенсорним РК-екраном.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
ST-21 Solar для сонячних колекторів Tech controllers
ST-21 Solar для сонячних колекторів Тech controllers, виконує функцію підтримки роботи сонячних колекторів, цей пристрій здійснює контроль основного насосу на основі змін температури колектора і буферно. Функції, що виконуються регулятором ST-21 Solar Tech Controllers : - у..
2 455грн
ST-401 PWN для сонячних колекторів Tech controllers
ST-401 PWN Solar для сонячних колекторів Тech controllers, виконує функцію підтримки роботи сонячних колекторів, цей пристрій здійснює контроль основного насосу на основі змін температури колектора і буферно. Функції, що виконуються регулятором ST-401 PWN Tech Controllers : -&nb..
3 105грн
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
Santex © 2022