Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100427 Library:30120 in /home/santexlv/domains/santex.lviv.ua/public_html/system/database/mysql.php on line 6
 Сонячні колектори

Сонячні колектори

Сонячні колектори

Сонце - є невичерпним, досконалим і безкоштовним джерелом енергії. Ми пропонуємо власникам приміських будинків, котеджів, готелів, магазинів, АЗС оптимальний варіант використання сонячної енергії для водо і теплопостачання - системи сонячних колекторів. Сонячні колектори - це інженерна система, що дає можливість зменшити енергоспоживання, що використовується для підігріву води і опалення, з економить витрати на джерелах опалення і зробить Ваш дім енергонезалежним. 

  Сонячний колектор - це установка, яка поглинає енергію сонці, перетворює її у теплову і передає теплоносію. Сонячний колектор можна використовувати для:

-гаряче водопостачпння; 

-посилення низькотемпературного опалення;

-нагрів басейну.

  При використанні вакуумного сонячного колектора, при обмеженні відбору тепла, температура теплоносія може підвищуватись до 250-300 градусів. Теплова трубка схожа за будовою на термос, тільки зовнішня частина прозора, а на внутрішній нанесено покриття, що вловлює сонячну енергію. Між зовнішньою і внутрішньою скляними трубками є вакуум. Також у колбах є теплові трубки, що виконують роль провідника тепла. При нагріві від сонячних променів рідина в нижній частині теплової трубки, нагріваючись перетворюється у пар, що піднімається у верхню частину трубки, де компенсуючись передає тепло колектору.

  За доступною ціною у нас можна підібрати і установити як індивідуальні системи, так і розроблені стандартні комплекти сонячних колекторів (батаоей) різної конфігурації. 

Ця категорія порожня.
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
Santex © 2023