Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100427 Library:30120 in /home/santexlv/domains/santex.lviv.ua/public_html/system/database/mysql.php on line 6
 Теплові насоси

Теплові насоси

Теплові насоси

Реалії сьогоднішнього часу вимагають від споживачів економити природні ресурси, адже вони є вичерпні. Прекрасною альтернативою системам водопостачання та опалювальним приладам є теплові насоси. Установка теплових насосів користується усе більшим попитом. Природними теплоносіями в теплових насосах є вода, земля і повітря. Теплові насоси мають великий термін експлуатації, повністю пожежобезпечні і не завдають шкоди навколишньому середовищу. Теплові насоси є екологічно чисті і безшумні. Теплові насоси придатні для використання як у дачних будиночках, так і в просторих заміських котеджах. Для установки теплових насосів не потрібна велика кількість дозволів, не потрібно будувати окреме приміщення для котельні, не треба платити великі гроші за підключення до газової системи. Головні переваги теплових насосів:

-економічність; споживаючи 1 КВт електричної енергії тепловий насос видає 4,5 кВт теплової (електрокотел споживаючи 1 кВт видає також 1 кВт теплової).

-екологічність; при спалюванні палива утворюються шкідливі окиси (CO, CO2, SO2 та інші), навколо будинку забруднюється грунт. У тепловому насосі процесу спалювання немає, тому нема викидів і забруднень.

-універсальність; теплові насоси з реверсивним клапаном, працюють як на опалення так і на охолодження влітку, відбираючи тепло з приміщення, а надлишкове тепло віддавати до басейну або для підігріву води.

-безпека; теплові насоси пожежо і вибухобезпечні. В процесі роботи відсутні небезпечні гази, вогонь. Зупинка теплового насоса не приведе до його поломки.

   Сучасні теплові насоси мають срок експлуатації від 30-50 років. Надійні, енергонезалежні і використовують постійно відновлювальну енергії землі. 

Ця категорія порожня.
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
Santex © 2023