Tech Controllers

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
ST-290v2 бездротовий кімнатний двох позиційний регулятор Tech controllers
ST-290v2 бездротовий контроллер регулятор фірми Tech Controllers виконує функцію термодатчика з програмним управлінням в кімнаті. Функції, що виконуються регулятором ST-290v2 Tech Controllers : - управління температурою в приміщенні. - тижнева програма опалення. - т..
2 475грн
ST-290v3 дротовий кімнатний двох позиційний регулятор Tech controllers
ST-290v3 контроллер регулятор фірми Tech Controllers виконує функцію термодатчика з програмним управлінням в кімнаті. Функції, що виконуються регулятором ST-290v3 Tech Controllers : - управління температурою в приміщенні. - тижнева програма опалення. - таймер д..
1 260грн
ST-292v2 бездротовий кімнатний двох позиційний регулятор Tech controllers
ST-292v2 бездротовий контроллер регулятор фірми Tech Controllers виконує функцію термодатчика з програмним управлінням в кімнаті. Функції, що виконуються регулятором ST-292v2 Tech Controllers : - управління температурою в приміщенні. - тижнева програма опалення. - т..
2 475грн
ST-292v3 дротовий кімнатний двох позиційний регулятор Tech controllers
ST-292v3 контроллер регулятор фірми Tech Controllers виконує функцію термодатчика з програмним управлінням в кімнаті. Функції, що виконуються регулятором ST-292v3 Tech Controllers : - управління температурою в приміщенні. - тижнева програма опалення. - таймер д..
1 260грн
ST-294v1 дротовий кімнатний двох позиційний регулятор Tech controllers
ST-294 контроллер регулятор фірми Tech Controllers виконує функцію термодатчика з програмним управлінням в кімнаті. Функції, що виконуються регулятором ST-295 Tech Controllers : - управління температурою в приміщенні. - таймер. - повне керування програмою опалення. ..
895грн
ST-294v2 бездротовий кімнатний двох позиційний регулятор Tech controllers
ST-294 контроллер регулятор фірми Tech Controllers виконує функцію термодатчика з програмним управлінням в кімнаті. Функції, що виконуються регулятором ST-295 Tech Controllers : - управління температурою в приміщенні. - таймер. - повне керування програмою опалення. ..
1 720грн
ST-295v2 бездротовий кімнатний двох позиційний регулятор Tech controllers
ST-295 контроллер регулятор фірми Tech Controllers виконує функцію термодатчика з програмним управлінням в кімнаті. Функції, що виконуються регулятором ST-295v2 Tech Controllers : - управління температурою в приміщенні. -котроль по температурі датчика підлоги. - тай..
2 240грн
ST-295v3 дротовий кімнатний двох позиційний регулятор Tech controllers
ST-294 контроллер регулятор фірми Tech Controllers виконує функцію термодатчика з програмним управлінням в кімнаті. Функції, що виконуються регулятором ST-295v3 Tech Controllers : - управління температурою в приміщенні. -котроль по температурі датчика підлоги. - тай..
1 075грн
ST-408n контроллер для управління котельним обладнанням (обслуговування двох змішувальних контурів) Tech controllers
ST-408n контроллер для управління котельним обладнанням (обслуговування двох змішувальних контурів) без інтернету Tech controllers . Функції, що виконуються ST-408n Tech Controllers : - плавне управління 2-ма змішувальними контурами. - управління роботою насосу кон..
5 895грн
і-1/ і-1 CWU контроллер для управління змішуваними клапанами Tech controllers
Контроллер і-1/ і-1 CWU призначений для управління трьох або чотирьох змішувальних клапанів і циркуляційних насосів з можливістю підключення двох допоміжних змішувальних контурів, в залежності від задачі, в контроллері і-1/і-1 CWU є можливість установити різні алгоритми роботи змішувальних клапан..
4 140грн
і-1m контроллер для управління змішуваними клапанами Tech controllers
Контроллер і-1 M TECH CONTROLLERS призначений для управління трьох або чотирьох змішувальних клапанів і циркуляційного насоса. Функції, що виконуються і-1 М контроллер для управління змішуваними клапанами Tech Controllers : - плавне управління 3 або 4 клапанів. - управління ..
3 015грн
і-2 контроллер для управління котельним обладнанням Tech controllers
Контроллер і-2 призначений для управління котельним обладнанням . Функції, що виконуються і-2 Tech Controllers : - плавне управління клапанами 2 або 3-ма. - управління роботою насосу контура ГВС. - управління насосом сонячного колектора (тільки типу І-3). -захис..
7 300грн
і-3 контроллер для управління котельним обладнанням Tech controllers
Контроллер і-3 призначений для управління котельним обладнанням, 3-х змішувальними контурами . Функції, що виконуються і-2 Tech Controllers : - плавне управління клапанами 2 або 3-ма. - управління роботою насосу контура ГВС. - управління насосом сонячного колектора ..
8 860грн
Контроллер для насоса  ST 20
Контроллер для насоса ST 20 Tech controllers призначений для управління циркуляційним насосом системи центрального опалення. Встановлюємо задану температуру за допомогою потенціометра. Завдання регулятора полягає в тому, щоб: включити насос, якщо температура досягне встановленого значен..
825грн
Контроллер для насоса  ST 21 CWU
Контроллер для насоса  ST 21 CWU Tech controllers  призначений для управління циркуляційним насосом системи центрального опалення. Встановлюємо задану температуру за допомогою потенціометра. Завдання регулятора полягає в тому, щоб: включити насос, якщо температура досягне..
1 360грн

Tech Controllers 

Розробка та підтримка
Webic Develpment company
Santex © 2019