Фільтр
Очистити
Фільтр по ціні:
Виробники:

Тепла підлога

Тепла підлога

На сьогоднішній день усе більше людей поряд з радіаторами опалення використовують для обігріву приміщень систему теплої підлоги. Облаштована ця система просто: під покриттям підлоги укладають металопластикові гнучкі труби (Kisan, Herz, Wavin та інші), по яких циркулює гаряча вода. Термостатом регулюється температура нагріву. Тепла підлога- досить економічна система опалення, адже тут використовують більш низькі температури, ніж в радіаторах опалення, і тим самим має менше енергоспоживання. Тепло від теплої підлоги рівномірно піднімається і прогріває повітря в приміщенні.

Ми можемо Вам порадити кваліфікованих і сертифікованих спеціалістів, які правильно прорахують і змонтують систему опалення, а саме головне дамо ГАРАНТІЮ на виконані роботи і матеріали

Звоніть ми завжди прийдем на допомогу 0630158015

В зв'язку з коливанням курсу валют: ціну і наявність на складі уточнюйте за телефоном

 

 

0978102060 Назар

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
KOTAR 095 фолія ізоляційна для теплих підлог
KOTAR 95 фолія ізоляційна для теплих підлог 95 мікрон, синього кольору, польського виробника KATAR, що гарантує бездоганну якість, сертифікована на Україні.  Мінімальне замовлення 1 рулон 50 метрів, більша кількість - ціна узгоджується по телефону. ..
460грн
KOTAR 110 фолія ізоляційна для теплих підлог
KOTAR 110 фолія ізоляційна для теплих підлог, польського виробника KATAR, що гарантує бездоганну якість, сертифікована на Україні.  Мінімальне замовлення 1 рулон 50 метрів, більша кількість - ціна узгоджується по телефону. ..
590грн
KOTAR демпферна стрічка
KOTAR демпферна стрічка для теплих підлог, польського виробника KATAR, що гарантує бездоганну якість, сертифікована на Україні. Мінімальне замовлення рулон 25 метрів. ..
149грн
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
Santex © 2023