Фільтр
Очистити
Фільтр по ціні:
Виробники:

Тепла підлога

Тепла підлога

На сьогоднішній день усе більше людей поряд з радіаторами опалення використовують для обігріву приміщень систему теплої підлоги. Облаштована ця система просто: під покриттям підлоги укладають металопластикові гнучкі труби (Kisan, Herz, Wavin та інші), по яких циркулює гаряча вода. Термостатом регулюється температура нагріву. Тепла підлога- досить економічна система опалення, адже тут використовують більш низькі температури, ніж в радіаторах опалення, і тим самим має менше енергоспоживання. Тепло від теплої підлоги рівномірно піднімається і прогріває повітря в приміщенні.

Ми можемо Вам порадити кваліфікованих і сертифікованих спеціалістів, які правильно прорахують і змонтують систему опалення, а саме головне дамо ГАРАНТІЮ на виконані роботи і матеріали

Звоніть ми завжди прийдем на допомогу 0630158015

В зв'язку з коливанням курсу валют: ціну і наявність на складі уточнюйте за телефоном

 

 

0978102060 Назар

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
KOTAR  Іzotar фолія ізоляційна для теплих підлог
KOTAR  Іzotar фолія ізоляційна для теплих підлог, польського виробника KATAR, що гарантує бездоганну якість, сертифікована на Україні.  Мінімальне замовлення 1 рулон 50 метрів, більша кількість - ціна узгоджується по телефону. В зв'язку з коливанням курсу валют: ціну і наявність..
893грн
KOTAR IZOFOLIX фолія ізоляційна для теплих підлог
KOTAR  IZOFOLIX  фолія ізоляційна для теплих підлог , синього кольору, польського виробника KOTAR, що гарантує бездоганну якість, сертифікована на Україні.  Мінімальне замовлення 1 рулон 50 метрів, більша кількість - ціна узгоджується по телефону. В зв'язку з коливання..
957грн
KOTAR демпферна стрічка
KOTAR демпферна стрічка для теплих підлог, польського виробника KATAR, що гарантує бездоганну якість, сертифікована на Україні. Мінімальне замовлення рулон 25 метрів. В зв'язку з коливанням курсу валют: ціну і наявність на складі уточнюйте за телефоном 0978102060 Назар ..
13грн
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
Santex © 2024