KOTAR

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
KOTAR  Іzotar фолія ізоляційна для теплих підлог
KOTAR  Іzotar фолія ізоляційна для теплих підлог, польського виробника KATAR, що гарантує бездоганну якість, сертифікована на Україні.  Мінімальне замовлення 1 рулон 50 метрів, більша кількість - ціна узгоджується по телефону. В зв'язку з коливанням курсу валют: ціну і наявність..
893грн
KOTAR IZOFOLIX фолія ізоляційна для теплих підлог
KOTAR  IZOFOLIX  фолія ізоляційна для теплих підлог , синього кольору, польського виробника KOTAR, що гарантує бездоганну якість, сертифікована на Україні.  Мінімальне замовлення 1 рулон 50 метрів, більша кількість - ціна узгоджується по телефону. В зв'язку з коливання..
957грн
KOTAR демпферна стрічка
KOTAR демпферна стрічка для теплих підлог, польського виробника KATAR, що гарантує бездоганну якість, сертифікована на Україні. Мінімальне замовлення рулон 25 метрів. В зв'язку з коливанням курсу валют: ціну і наявність на складі уточнюйте за телефоном 0978102060 Назар ..
13грн

KOTAR польський виробник високоякісних теплоізоляційних матеріалів була заснована в 1992 році і працює по сьогоднішній день, заощаджуючи кошти всім споживачам у світі, адже правильний підхід до системи опалення-запурука тепла і затишку в кожних домівках 

Розробка та підтримка
Webic Develpment company
Santex © 2024